Abi-info
Kuidas kasutada tellimiskeskust Tellimiskeskuse kasutamine igapäevatöös Otsingu kasutamine Riiete suuruse kalkulaator Sobiva rõivasuuruse valik Jalatsite suurusnumbrid Kümused ja vastused
Tooteinfo
Toodete lisainfo Kasutusjuhendid Kasulikud viited
Teenused
Õmblus ja juurdelõikus Firmagraafika trükk
Ettevõttest
Uudised Kontaktid Ettevõttest lähemalt Privaatsusest Võlglased
Püsiklient
Saadetud tellimused Viimati tellitud tooted Lemmiktoodete nimekiri Püsikliendileht Kasutajatunnuste muutmine
Uued ja Soodustooted
Töökindad
Tööriided
Jalatsid
Kuulmiskaitsed
Isikukaitsevahendid
Keevitusmaterjalid
Lõike- ja lihvkettad
Varia

Viimati esiletõstetud

09.10.2017

Sokid, mis kestavad!

Blueguard sokid - need on sokid, mis kestavad ja kestavad ja kestavad ...

Võrreldes tavlise puuvillase sokiga on neil sokkidel kulumistsükkleid 46 korda rohkem!
925 000 - see on laboris, mõõtmistulemusena saadud number ja näitab mitu hõõrdetsüklit sokiga saab teha, enne kui auk sisse kulub.

Need on tavasokist pisut paksemad ja kõrgema sääreosaga, mis teeb nad eriti sobivaks kummikutes ja saabastes kasutamiseks sügis-talvel.

Sokid e-poes.

02.10.2017

Kummiku aeg on käes!

Kui oled tavalise, PVC kummiku kasutaja, siis meie hea nõuanne on - vaheta PVC kummik hoopis mugavama EVA või PU materjalist kummiku vastu!

Lisaks mugavusele, EVA ja PU kummikud on kergemad ja soojemad, võidad ka ohutuses kuna PVC kummik muutub jääl ja lumel libedaks.

PU kummiku eluiga on ka üksjagu pikem kui PVC kummikul - päeva lõpuks oled ka raha kokku hoidnud!

E-poes EVA jalatsid ja PU kummikud.

01.07.2017

Varusta end suveks mõnusate lahtiste jalatsitega

Kuigi meie jalatsivalik hõlmab peamiselt töö- ja ametijalatseid, siis suveks pakume ka mõningaid mõnusaid niisama käimiseks kingi.

Nende jalatsite pealses on piisavalt õhuavasid, et jalal palav ei hakkaks. Samas alumine serv on tehtud pisut kõrgem, et liiv ja kivikesed ei saaks jalatsi sisse.

Üks mõnus asi veel - kinnitus on elastse kummipaelaga, mis hoiab jalatsit parajalt ümber jala ning teeb ka jalatsi jalgapaneku ja äravõtmise mugavaks.

Kellel kitsam jalg, sellele soovitame Bennon Clifton mudelit, avarama ja laiema liistuga on Bennon Lombardo ja Sahara mudelid.

Siin sandaalidest rohkem juttu.

24.05.2017

Nüüd ka Howard Leight Sync Digital klapid soodsa hinnaga!

Tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud digitaalsed raadiokõrvaklapid Howard Leight Sync Digital on teinud läbi korraliku hinnalanguse.

Honeywelli uuringud näitasid, et töötajad, kellel on lubatud kanda raadioga kuulmiskaitsevahendit, on produktiivsemad ja motiveeritumad. Rahulolu suurendab veelgi uute raadioklappide väga puhas digitaalne vastuvõtt ja stereo helikvaliteet.

Tootest lähemalt loe siit.